Park halindeki 7 araca çarptı!

 bursa  da , sürücünün direksiyon kontrolünü yitirdiği otomobil , hareket  halindeki  bir  araca  çarptıktan sonra savrularak  Park   halindeki  7  araca  çarptı. 2 kişinin yaralandığı kaza bir iş yerinin güvenlik kamerası ile kaydedildi.

milliyet
0

var ArticleID = 2590616; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Park  halindeki  7  araca  çarptı!14.01.2018 08:09 | Son Güncelleme: 14.01.2018-8:12 Mehmet İNAN/BURSA ,

Kaza nedeniyle boynunda incinme olduğunu ifade eden Hakan Akova , Hüseyin Demir in yönetimindeki otomobille kendisini geçmeye çalışırken arkadan çarptığını söyledi. Çarpmanın etkisiyle savrulduğunu belirten Akova , Sol taraftaki metro istasyonunun duvarına çarptıktan sonra durabildim. Bu sıradan diğer aracın  Park   halindeki  araçlara çarpması sonucu bir çok araçta hasar oluştu. Aracımda çocuklarım ve eşim vardı. Emniyet kemeri taktığımız için çok şükür bir sıkıntı olmadı. Burunları dahi kanamadı. Sadece bende çarpmanın etkisiyle boynumda bir zedelenme oldu , incindi. Benim hızım düşüktü. diye konuştu.

KAZA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Bu arada kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =