İstanbul'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

Üsküdar-Çengelköy Meydanı’ndan başlayıp 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nda son bulacak olan Kudüs Koşusu nedeniyle  yarın   bazı   yollar   trafiğe  kapatılacak.

haber7
0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü nden yapılan açıklamaya göre ,  Kudüs Koşusu  sebebiyle  yarın  11.00-14.00 saatleri arasında  kapatılacak   yollar  ve alternatif güzergahlar belli oldu.

Buna göre ,  yarın  Kuleli Caddesi Alzambak Sokak kavşağından Güzeltepe Caddesi Profesör Doktor Beynun Akyavaş Caddesi kavşağına kadar olan kısım , Çengelköy Caddesi , Yalıboyu Caddesi , Abdullah Ağa Caddesi , Beylerbeyi nden 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ne katılım , Kuzguncuk Çarşısı Caddesi Baba Nakkaş Sokak kavşağından Abdullah Ağa Caddesi istikametine giden akım , Gümüşyolu Caddesi Baba Nakkaş Sokak kavşağından Abdullah Ağa Caddesi istikametine giden akım ve bu caddelere çıkan sokaklar  trafiğe  kapanacak.

Küçüksu , Kuşbakışı , Prof. Dr. Beynun Akyavaş , Hekimbaşı Çiftlik caddeleri , Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Baba Nakkaş Sokak da alternatif güzergahlar olarak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =