Eyvah annem görmesin!
Etiketler:

Sunucu Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu , önceki gece 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk’ün torunuyla objektiflere yakalandı. 21 yaşındaki güzel , Mehmet Korutürk’le görüntülenince büyük panik yaşadı!

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Defne Samyeli nin eski eşi Eren Talu dan olan kızı Deren Talu , önceki akşam Emirgan daki Gizli Kalsın isimli mekanda eğlendi. Takvim Gazetesi nin haberine göre; Deren in yanında Alman oyuncu Meryem Uzerli de vardı. 21 yaşındaki genç kız , mekanda Uzerli aracılığıyla 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk ün torunu olan Mehmet Korutürk le yakınlaştı.

UZERLİ Yİ OTELİNE BIRAKTILAR 

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Deren Talu ve Korutürk , mekandan saat 04.00 te ayrıldı. Meryem Uzerli nin VIP aracına binen Deren ile Korutürk , güzel oyuncuyu Taksim de kaldığı otele bıraktı.

Bu sırada art arda patlayan flaşlar karşısında panik olan Deren Talu , "Eyvah  annem  görmesin!" diyerek yüzünü saklamaya çalıştı. VIP aracın otomatik kapısının tekrardan açılmasıyla panik yapan Mehmet Korutürk de başını arkaya doğru çevirerek saklanmaya çalıştı.

googletag.cmd.push ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =