Feyzioğlu'ndan Erdoğan'a destek!

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin  Feyzioğlu  , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın , Afrin ile ilgili açıklamasını değerlendirdi.

haber7
0

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin  Feyzioğlu  , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın , Afrin hakkındaki açıklamalarıyla ilgili , "Sözde kantonların birleştirilmesi girişimine karşı Türkiye gerçekten çok önemli , stratejik değeri çok yüksek bir müdahalede bulunuyor. Böyle kama gibi o bölgelerin birbiriyle birleşmesini önlüyor. Türkiye nin şu anda dünyanın emperyal güçleriyle sürtüşmesinin arkasında da işte bu var." dedi.

TBB tarafından hayata geçirilen Hukuk Okur Yazarlığı Projesinin sertifika töreni ile Çorum Barosunun kuruluş yıl dönümü resepsiyonuna katılmak için kente gelen  Feyzioğlu  , Baroyu ziyaret etti.

Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan  Feyzioğlu  , Cumhurbaşkanı  Erdoğan  ın , Afrin ile ilgili açıklamasını değerlendirdi.

Emperyalist güçlerin Suriye ve Irak ta gerçekleşen bölünmelerin ortaya çıkan parçacıklarla devlet kurmaya yönelik çalışmalar yaptığını belirten Feyzoğlu , Türkiye nin de bu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =