İsrailli isim: Türkiye uluslararası bir lider!

İsrail'in Filistin halkına karşı yapmış olduğu zulmü , katıldığı her platformda dile getiren  İsrailli  aktivist yazar  Miko   Peled  , Türkiye'den övgü dolu sözlerle bahsetti.

haber7
0

Bahçeşehir Üniversitesi nde "Generalin Oğlunun Gözünden Kudüs" başlıklı bir konferans düzenlendi. BAU Siyaset Okulu nun konuğu olarak konferansa katılan Miko Peled , Filistin ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

ABD nin  Kudüs  ü  İsrail  in başkenti ilan eden kararının ele alındığı konferansın açılışını Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Enver Yücel ve Bahçeşehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şenay Yalçın gerçekleştirdi. İSRAİL İN KURULUŞU CİDDİ BİR SUÇTUR İsrail in kuruluşunda kendi aile bireylerinin de önemli görevler üstlendiğini ancak kendisinin bu konuda ailesinden farklı bir görüşe sahip olduğunu ifade eden Peled , "Siyonist olmak ciddi bir suçtur. Aynı şekilde  İsrail  in kuruluşu da ciddi bir suçtur. Babam ve dedem de  İsrail  in kuruluşunda önemli görevler üstelenmiştir. Ancak ben onlar gibi düşünmüyorum. Böylesine bir fikir değişikliği ancak yaşanacak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =