Adana'da bombalı kadın paniği!

Seyhan ilçesinde montlu bir kadında bomba olabileceği ihbarı üzerine harekete geçen polis , geniş güvenlik önlemleri altında şüpheli kadını ters kelepçe ile gözaltına aldı

haber7
0

 Adana ya Batman dan gelen montlu bir kadının bomba taşıyor olabileceği ihbarı üzerine polis alarma geçti. Kısa süreli yaşanan panik , bahse konu şüpheli kadının üstünde patlayıcı maddeye rastlanmaması üzerine son buldu. 

Seyhan ilçesindeki Mücahitler Bulvarı üzerinde kaldırımda yürüyen montlu ve çantalı bir kadından şüphelenen vatandaşlar durumu polise haber verdi. Genç  kadın  Kıyıboyu Caddesi ne ulaştığında polis tarafından gözaltına alındı. Montundaki şişkinlik nedeniyle bomba şüphesi taşıyan  kadın  ters kelepçelendi. Kadının şüpheli ifadeleri polisi daha çok kuşkuya düşürdü. Kadına üst araması yapması için  kadın  polis ve terörle mücadele ekipleri çağrıldı.

Bu sırada kavşaktaki yollar polis tarafından kapatıldı. Uzun namlulu silahlı polisler çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. Kadının çantasında herhangi bir olumsuz madde bulunmazken Fatma Ş. isimli bir kimlik bulundu.

Kadın polis olay yerine gelerek Fatma Ş ye üst ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =