7 günde rekor kırdı!

Bir haftada 2 milyon 92 bin kişinin izlediği 'Arif V 216' filminin oyuncuları , Türkiye’nin ardından yurt dışında da izleyiciyle buluştu.

haber7
0

 Arif V 216  nın başrol oyuncuları  Cem Yılmaz  , Ozan Güven , Seda Bakan , Can Yılmaz , Özkan Uğur ve Zafer Algöz , Berlin de seyirciyle buluştu. Oyuncular , Türkiye’de olduğu gibi Almanya’da da büyük ilgiyle karşılandı. 

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı , yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı , görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin’in üstlendiği filmde;  Cem Yılmaz  , Ozan Güven , Zafer Algöz , Özkan Uğur , Ahu Yağtu , Çağlar Çorumlu , Özge Özberk , Zeynep Kankonde , Tuncay Beyazıt , Sercan Badur , Özgür Emre Yıldırım , Kubilay Aka , Erkan Üçüncü , Can Yılmaz’ın yanı sıra Kerem Alışık , Mert Fırat , Şükrü Özyıldız , Farah Zeynep Abdullah , Kamil Güler , Tuba Ünsal , Mustafa Sandal , Mariya Anatasiyeva , Murat Cüreklibatur ve Türk Sineması’nın efsane ismi Ediz Hun rol alıyor. 

Vizyona girdiği 5 Ocak tan bu yana kapalı gişe oynayan , ilk 3 gün rakamı ile ocak ayı açılış rekoru kıran  Arif V 216  yı bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 5 =