Bakan açıkladı! 7 bin 655 personel ihraç edildi

Sağlık Bakanı Ahmet  Demircan  , FETÖ/PDY ile mücadele kapsamında , Sağlık Bakanlığı'ndan 7 bin  655  personelin  ihraç  edildiğini açıkladı

haber7
0

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan , devletin bütün kurumlarında Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile mücadelenin devam ettiğini belirterek , "Bizim bakanlığımızda şu anda 7 bin  655   personel  ihraç edilmiş durumda. İhracın sonrasında gelen itirazların değerlendirilmesiyle 252  personel  göreve iade edilmiş , 243  personel  ise şu an açıkta." dedi.

AA nın gaberine göre;  Demircan  yaptığı açıklamada , FETÖ ile mücadelenin Bakanlık bünyesinde hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

7 bin  655  personelin ihraç edildiğini , ihracın sonrasında gelen itirazların değerlendirilmesiyle 252 personelin göreve iade edildiğini belirten Demircan , 243 personelin de şu an açıkta olduğunu bildirdi.

Sağlık çalışanlarının merakla beklediği yıpranma paylarına ilişkin bir hazırlık içinde olduklarını ifade eden Demircan , özlük haklarıyla ilgili yapılacak çalışmaların içerisinde , sağlık çalışanlarına yıpranma payının verilmesinin de yer aldığını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =