Maicon'a G.Saray'ı öneren sürpriz isim!

Galatasaray'ın başarılı savunmacısı  Maicon  , sarı-kırmızılı takıma transferinde eski Fenerbahçeli Diego Lugano'nun rol oynadığını belirtti.

haber7
0

Galatasaray ın savunmadaki en önemli silahı... Sadece kestiği toplarla ya da engellediği gollerle değil , skora verdiği katkıyla da Aslan ı sırtlayan bir isim... Cimbom un sezon başında Sao Paulo dan aldığı  Maicon  , Antalya kampında konuştu.

Maicon yaptığı açıklamada "Buraya gelmeden önce Taffarel ile değil , Lugano ile konuştum. Takım arkadaşımdı ve bana şehirle , kültürle , G.Saray ile ilgili çok olumlu şeyler söyledi. O yüzden Lugano nun söyledikleri benim için iyi bir referans oldu. Taffarel ile konuşmadım ama benim hakkımda söylediklerini bir videoda duymuştum. O da beni çok mutlu etti. Çünkü Taffarel bizim efsanemiz. Çok önemli bir oyuncuydu kendisi. Şimdi onunla burada çalışma fırsatı bulacağım. Çok mutluyum bu yüzden. Taffarel in ne kadar neşeli , ne kadar pozitif bir insan olduğunu diğer konuştuğum arkadaşlardan da öğrendim. Futbolda neşe çok önemli. Mutluysanız , neşeliyseniz bu otomatikman işinize de yansıyor." dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =