İstanbullu Gelin 33.bölüm fragmanı! İstanbullu Gelin son bölüm Star TV'de

 Star  TV ekranlarının sevilen dizisi  İstanbullu   Gelin  son bölümde; Süreyya ve Esma aralarındaki buzları sonunda eritir. Ancak geçmişin intikamıyla yanıp tutuşan Reyhan , Esma'nın sonunu hazırlamak için kendini de

haber7
0

İstanbullu  Gelin  son bölümde; Yaşanan son olay konakta beklenmedik bir ittifak kurulmasına sebep olur. Adem’in dahi öngöremediği bir gelişme Fikret’i tehlikeli durumların içine çeker. Dilara’nın söylediği bir bilgi Süreyya’yı büyük kaygılara sürükler. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşananlar Süreyya ile Faruk’un iki ayrı uçta duygu değişimi yaşamalarına sebep olur. Reyhan’ın bildikleri Esma’yı , Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getirir. Peki , heyecan dolu son bölümün ardından , merakla beklenen  İstanbullu   Gelin  33.bölüm  fragmanı  yayınlandı mı?

İstanbullu  Gelin  33.bölüm fragmanı

Star TV ekranlarının sevilen dizisi  İstanbullu   Gelin  33.yeni bölüm  fragmanı  henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki yerini alacaktır.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =