Son dakika: Arda Turan Başakşehir de

Medipol  dakika  haberleri">Başakşehir  uzun süredir uğraştığı  dakika  haberleri">Arda   Turan  transferini sonlandırdı. Milli futbolcu , 1.5 artı 1 yıl opsiyonlu  dakika  haberleri">Başakşehir  de. Yıldız futbolcunun bugün İstanbul a gelmesi bekleniyor.

hurriyet
0

Barcelona da forma şansı bulamayan  dakika  haberleri">Arda   Turan  , bugün İstanbul a geliyor. Yıldız futbolcu 1.5 artı 1 yıl opsiyonlu  dakika  haberleri">Başakşehir  e transfer oluyor.

Ayrıca CNN Türk e katılan  dakika  haberleri">Başakşehir  Teknik Direktörü Abdullah Avcı şu açıklamalarda bulundu ,  dakika  haberleri">Arda   Turan  transferi umarım olacak. Olursa çok seviniriz. Transferin olma ihtimali yüzde 50 nin üzerinde. Bugün olumlu veya olumsuz bir haber çıkar. Ama ben olumlu olacağı yönünde düşünüyorum. Olumlu olma ihtimali yüksek diyebiliriz.  dakika  haberleri">Arda  sevimli , esprili , sürekli kendini geliştiren önemli bir çocuk.  dakika  haberleri">Arda   Turan  ile sürekli iletişim halindeyiz. Hep öyleydik. Atletico Madrid e giderken de öyleydi.Burada aile ortamı var. Buranın duyguları var. Emre ağabeysi var. Orhan ağabeysi var. Bu değerler var. Sonuçta ülkesi de. Nerede değer göreceğine bakıyor.

Arda  Turan  için geri sayım başladı!

 

Everton Cenk Tosun un antrenman görüntülerini paylaştı

};var wa = document.createElementwa.async ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =