Uzlaşma adımı

Türkiye ekonomisinin üçte birini oluşturan metal sektöründe toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde çözüm arayışı sürüyor. Görüşmelerde işverenleri temsil eden Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) , teklifini yukarı doğru revi

milliyet
0

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. 2017’nin ‘En’lerinin belirlendiği gecenin sunuculuğunu Jess Molho üstlendi. ‘En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülünü alan Serenay Sarıkaya , “Çok gururluyum. Duru’yla yürüdüğümüz yolda bizi yalnız bırakmadığınız         için teşekkür ederim” dedi. 

‘Fi’yle ikinci ödülünü aldığını dile getiren oyuncu , “Bu projeyle büyüdüm. Meslekte ‘Fi’yle olgunlaştım. Önceki işlerim daha gençlik zamanımdı. Bu dizi , kadınlığa geçiş dönemim oldu. Onunla birlikte olgunlaştım” şeklinde konuştu. Şarkıcı Bergen’in hayatını oynayacağı konuşulan Sarıkaya , “Öyle bir teklif geldi ama şu anda ilerleme yok. Hayat hikayesinden çok etkilendim” açıklamasını yaptı.

  googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =