‘Güçlü büyüme devam edecek’

Başbakan Yardımcısı  Mehmet Şimşek  , Satın Alma Yöneticileri Endeksi , Sanayi Üretim Endeksi , ihracat rakamları ve Reel Sektör Güven Endeksi’nin Türkiye ekonomisi için güçlü büyümeye işaret ettiğini söyledi

milliyet
0

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. 2017’nin ‘En’lerinin belirlendiği gecenin sunuculuğunu Jess Molho üstlendi. ‘En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülünü alan Serenay Sarıkaya , “Çok gururluyum. Duru’yla yürüdüğümüz yolda bizi yalnız bırakmadığınız         için teşekkür ederim” dedi. 

‘Fi’yle ikinci ödülünü aldığını dile getiren oyuncu , “Bu projeyle büyüdüm. Meslekte ‘Fi’yle olgunlaştım. Önceki işlerim daha gençlik zamanımdı. Bu dizi , kadınlığa geçiş dönemim oldu. Onunla birlikte olgunlaştım” şeklinde konuştu. Şarkıcı Bergen’in hayatını oynayacağı konuşulan Sarıkaya , “Öyle bir teklif geldi ama şu anda ilerleme yok. Hayat hikayesinden çok etkilendim” açıklamasını yaptı.

  googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =