Ryan'dan Trump'ın sözlerine tepki: Çok talihsiz

 ABD  Temsilciler Meclisi Başkanı Paul  Ryan  ,  ABD  Başkanı Trump'ın bazı Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden gelen göçmenler için kullandığı sözlere  tepki  gösterdi.

haber7
0

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı  Ryan  ,  Trump  ın bazı Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden  ABD  ye giden göçmenler için kullandığı "iğrenç ülkelerden geliyor" sözlerine , "çok  talihsiz  ve faydasız" yorumunu yaparak İrlandalı atalarının da geçmişte  ABD  de hor görüldüğünü vurguladı.

ÇOK TALİHSİZ VE FAYDASIZ

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Paul  Ryan  ,  ABD  Başkanı Donald  Trump  ın bazı Latin Amerika ve Afrika ülkelerinden gelen göçmenler için kullandığı "iğrenç ülkelerden geliyorlar." ifadesinin , "çok  talihsiz  ve faydasız" olduğunu söyledi.

Temsilciler Meclisinin Cumhuriyetçi Başkanı  Ryan  , Wisconsin-Milwaukee Üniversitesinde katıldığı bir forumda ,  Trump  ın göçmenler için sarf ettiği "iğrenç ülkelerden geliyorlar" sözü için "çok  talihsiz  ve faydasız" yorumunu yaparak İrlandalı atalarının da geçmişte  ABD  de "hor görüldüğünü" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =