İstanbul, Kudüs için koşacak

‘Bayrak Senin Elinde’ teması ile düzenlenen Kudüs Halk Koşusu Çengelköy , Beylerbeyi ve 15 Temmuz Şehitler Anıtı güzergâhında gerçekleştirilecek.

haber7
0

ÖNCÜ Gençlik ve Spor Kulübü’nün organize ettiği ,  İstanbul  Büyükşehir Belediyesi , Üsküdar Belediyesi ve ÖNDER İmam Hatipler Derneği’nin katkılarıyla düzenlenen , 14 Ocak Pazar günü saat 10.30’da gerçekleştirilecek  Kudüs  Halk Koşusu heyecanı başladı.

‘Bayrak Senin Elinde’ teması ile düzenlenen  Kudüs  Halk Koşusu Çengelköy , Beylerbeyi ve 15 Temmuz Şehitler Anıtı güzergâhında gerçekleştirilecek.

Tüm vatandaşların katılabileceği ve herhangi bir kayıt gerektirmeyen  Koşu  , mehteran kösüne vurulmasıyla başlayacak ve güzergâhtaki yol tek şerit olarak trafiğe kapalı olacak.

Öncü Gençlik ve Spor Kulübü Genel Başkanı Dr. Mustafa Canbey , faaliyet ile ilgili yaptığı açıklamada; “Kudüs bizler için her zaman öncelikli gündemdir. Mübarek beldelerimizde yapılan zulümleri asla unutmayacağız ve unutturmayacağız. Bu vesileyle gönlü Kudüs’te olan herkesi  Kudüs  Halk Koşusu’na bekliyoruz” dedi.

Filistinli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =