Son dakika... Rejime ait uçaklar bombaladı! İdlib de savaş şiddetleniyor

 Türkiye  ,  son dakika  haberleri">Rusya  ve  son dakika  haberleri">İran  ın garantör olduğu bölgede  son dakika  haberleri">rejim  yeni saldırılar düzenledi ,  son dakika  haberleri">İdlib  in güneyindeki El Habit kasabası vuruldu. Aktivistler bir okul ve mescitin hedef alındığı saldırılarda can kayıpları olduğunu bildiriyor.

milliyet
0

var ArticleID = 2589868; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Son dakika...  son dakika  haberleri">Rejime   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">ait   uçaklar  bombaladı!  son dakika  haberleri">İdlib  de  son dakika  haberleri">savaş  şiddetleniyor12.01.2018 15:03 | Son Güncelleme: 12.01.2018-15:05 milliyet.com.trSon dakika...  son dakika  haberleri">Rejime   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">ait   uçaklar  bombaladı!  son dakika  haberleri">İdlib  de  son dakika  haberleri">savaş  şiddetleniyorTürkiye ,  son dakika  haberleri">Rusya  ve  son dakika  haberleri">İran  ın garantör olduğu bölgede  son dakika  haberleri">rejim  yeni saldırılar düzenledi ,  son dakika  haberleri">İdlib  in güneyindeki El Habit kasabası vuruldu. Aktivistler bir okul ve mescitin hedef alındığı saldırılarda can kayıpları olduğunu bildiriyor.Paylaş Twitle A+ a-Haberin fotoğraflarıHaberin Tüm Fotoğrafları

Rejime  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">ait   son dakika  haberleri">savaş  uçakları , Hama ve  son dakika  haberleri">İdlib  arasında yer alan El Habit i bombardımana tuttu. Aktivistler , kasabadaki mescit ve okulun vurulduğu saldırılarda can kayıplarının olduğunu bildiriyor.

Sosyal medyaya yansıyan fotoğraflarda , okulun alev aldığı ve Beyaz Baretliler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =