Son dakika... Almanya da beklenen oldu!

Haftalardır büyük  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">koalisyon  için ön görüşmeleri yapan Başbakan Merkel ve Sosyal Demokratların lideri Schulz , anlaşmaya vardı.

milliyet
0

var ArticleID = 2589724; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Son dakika...  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">Almanya  da  beklenen  oldu!12.01.2018 11:02 | Son Güncelleme: 12.01.2018-11:05 milliyet.com.trSon dakika...  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">Almanya  da  beklenen  oldu!Haftalardır büyük  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">koalisyon  için ön görüşmeleri yapan Başbakan Merkel ve Sosyal Demokratların lideri Schulz , anlaşmaya vardı.Paylaş Twitle A+ a-

Almanya da seçimlerin üstünden dört ay sonra halen devam eden  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">koalisyon  görüşmelerinde uzlaşma sağlandı.

Reuters haber ajansı , Başbakan  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">Angela Merkel  in liderliğini yaptığı Hristiyan Demokrat blok ile Sosyal Demokrat Parti nin

İki parti , büyük  dakika  haberleri">son dakika  haberleri">koalisyon  için asıl görüşmelere kısa süre içinde başlayacak.

Eylül 2017 sonundaki seçimlerden birinci sırada çıkan Hristiyan Birlik partileri

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =