Adalet Bakanlığınca düzenlenen şuranın ikinci günü üç oturumla devam etti

 Adalet  Bakanlığı tarafından  düzenlenen   Adalet  Şurası , bugünkü üç  oturumla   devam  etti.

milliyet
0

var ArticleID = 2589200; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Adalet  Bakanlığınca   düzenlenen   şuranın   ikinci   günü  üç  oturumla   devam  etti11.01.2018 14:38 | Son Güncelleme: 11.01.2018-14:42 AAAdalet  Bakanlığınca   düzenlenen   şuranın   ikinci   günü  üç  oturumla   devam  ettiAdalet Bakanlığı tarafından  düzenlenen   Adalet  Şurası , bugünkü üç  oturumla   devam  etti.Paylaş Twitle A+ a-

Bakanlık tarafından bir otelde gerçekleştirilen  Adalet  Şurası nın  ikinci  gününde üç oturum yapıldı.

"Adalet Sosyolojisi ve  Adalet  Psikolojisi" oturumunda Prof. Dr. Kemal Sayar , Prof. Dr. Ali Yaşar Sarıbay , Prof. Dr. Erol Göka , Prof. Dr. Atilla Arkan ve Doç. Dr. Derda Küçükalp konuşma yaptı.

Şuranın , "Türk Ceza Hukukunda  Adalet  Anlayışı" başlıklı oturumu Prof. Dr. Ahmet Gökçen başkanlığında gerçekleştirildi. Oturumda , Prof. Dr. İlhan Üzülmez , Prof. Dr. Bahri Öztürk , Prof. Dr. Vahit Bıçak ile Prof. Dr. Mahmut Koca değerlendirmelerde bulundu.

Prof. Dr. Fahrettin Altun un başkanlığındaki "Medya , Toplum ve Adalet" oturumunda ise gazeteciler Serpil Çevikcan , Okan Müderrisoğlu , Serdar Karagöz ve İsmet Berkan konuştu. Bu oturuma  Adalet  Bakanlığı Müsteşarı Selahaddin Menteş de katıldı.

"Adalet Sosyolojisi ve  Adalet  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =