Antalya’daki sevgilisini görmek için uçağa biletsiz binmiş

 uçağa   biletsiz  binen şahsın  güvenlik  noktasından nasıl geçtiği ortaya çıktı. Personel hakkında soruşturma açıldı. Havalimanında  güvenlik  noktalarına yeni düzenleme getiriliyor.

milliyet
0

var ArticleID = 2589171; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Antalya’daki  sevgilisini   görmek  için  uçağa   biletsiz  binmiş11.01.2018 13:53 | Son Güncelleme: 11.01.2018-13:55 Antalya’daki  sevgilisini   görmek  için  uçağa   biletsiz  binmişUçağa  biletsiz  binen şahsın  güvenlik  noktasından nasıl geçtiği ortaya çıktı. Personel hakkında soruşturma açıldı. Havalimanında  güvenlik  noktalarına yeni düzenleme getiriliyor.Paylaş Twitle A+ a-

Atatürk Havalimanı nda  uçağa  iki kez  biletsiz  binen Rıdvan K. nin , şeritle kapatılmış ve o an kullanılmayan X-Ray cihazının arasından geçerek alana girdiği ortaya çıktı. K. nin parası olmadığı ve  Antalya   daki  sevgilisinin yanına gitmek istediği için  uçağa   biletsiz  bindiği öğrenildi. Yaşananların ardından  güvenlik  noktalarında yeni düzenlemeye gidildiği belirtildi.  
   atatürk havalimanı  İç Hatlar Terminali ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =