Yeşim Salkım dan Seda Sayan a sert sözler:

 Seda   Sayan  ,  Yeşim   Salkım  hakkında konuşma yasağı aldırdığına dair kararı Instagram da yayınladı. TC kimlik numarası ile ev adresi deşifre olan  Yeşim   Salkım  ,  Seda   Sayan  ve avukatına tepki gösterdi.

milliyet
0

Yeşim  Salkım  , Instagram hesabından paylaştığı video ile  Seda   Sayan  a adeta ateş püskürdü.  Seda   Sayan  ,  Yeşim   Salkım  ile arasındaki gerilimi yargıya taşıdı ve  hakkında konuşma yasağı çıkardı. Bu yasağı sosyal medya hesabında paylaşan  Sayan  ,  Yeşim   Salkım  ın ev adresini ve TC kimlik numarasını sansürlemedi.

A BE GERİZEKALI
Yeşim  Salkım  , bunun üzerine Instagram hesabından  Sayan  a  sert   sözler  söyleyen  bir video yayınladı: A be  gerizekalı  ,  ulan   Seda   Sayan  gibi  sözler  sarf etti.

SEDA  Sayan  GERİ ADIM ATTI
Seda  Sayan  , Salkım’ın tepkisi sonrası paylaşımında yer alan adres ve TC bilgisinin üzerini anında kapattı.

NE OLMUŞTU?
Seda  Sayan  , Gülben Ergen i programına çıkarıp arkadaşının yanında olunca bu duruma Seren Serengil çok bozuldu. Seren Serengil Ablam dediği  Seda   Sayan  ı sosyal medyada takipten çıkardı. Seren Serengil in ardından  Seda   Sayan  a bir tepki de  Yeşim   Salkım  dan geldi.  Yeşim   Salkım   Seda   Sayan  a: Madem ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =