Parmak izi sensörlü akıllı asma kilit

Tapplock tarafından geliştirilen  akıllı   asma   kilit  bildiğiniz kilitlerden çok farklı.  asma   kilit   Parmak  iziyle çalışıyor ve anahtar kullanımını ortadan kaldırıyor.

hurriyet
0

Kullanıcılar kullanımı karmaşık  akıllı  ürünler yerine daha basit ürünleri kullanmayı tercih ediyor. Bunların son örneği CES 2018 de tanıtılan  akıllı   asma  kilitler. Bu  asma  kilitler anahtar ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve  Parmak   izi  ile çalışıyor. Doğal olarak bu  asma  kilitleri açmak eski  asma  kilitlere göre daha zor oluyor. TappLock un  akıllı  fonksiyonları bluetooth sayesinde sağlanıyor. Bluetooth üzerinden cep telefonları ile bağlantı sağlayan  kilit  bu sayede 200 e kadar  Parmak  izini hafızasında tutup , istenen zaman aralıklarında erişim hakkı sunabiliyor.

Su geçirmez olarak tasarlanan cihaz , aynı zamanda birinin kilidi kesmeye çalıştığında ise alarm veriyor. Ürün 3 yıla kadar dayanabilen bir bataryaya sahip. Batarya bittiğinde ise tekrardan şarj edebiliyorsunuz. Şarjı bittiğinde ürün kapalı ise kapalı kalmaya devam ediyor ve tekrar şarj olabildiğinde açılıyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =