iPhone SE 2 nasıl olacak  İşte beklenen özellikler

Apple dan alabileceğiniz en ucuz telefon serisi olan SE nin ikinci nesil modeli ile ilgili bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son çıkan bilgilere göre  iPhone  SE 2 de kablosuz şarj desteği bulunabilir.

hurriyet
0

Apple , 2016 yılında piyasaya sürdüğü SE serisinin ilk telefonu ile büyük bir başarı yakalamıştı. Geçtiğimiz aylarda ise bu telefonun ikinci sürümünün çıkacağı söyleniyordu. Apple ise  iPhone  SE 2 için resmi bir açıklama yapmadı. Ancak sızdırılan bilgilere göre cihazın  iPhone  X ve  iPhone  8 modellerinin karışımı olduğu söyleniyor. 

iPhone SE 2 nin arkasının cam olması bekleniyor. Yani bu da  iPhone  SE 2 de kablosuz şarj desteğinin olacağının anlamına geliyor. Cihazın eski sürümü  iPhone  6S de bulunan A9 işlemciyi kullanıyordu. Yeni nesil sürümün dört çekirdekli A10 Fusion işlemci ile geleceği düşünülüyor.  iPhone  SE de bulunan kulaklık jakının da  iPhone  SE 2 de de bulunacağı tahmin ediliyor. Apple ın cihazı ne zaman çıkaracağı henüz bilinmiyor. Ama şirketin eski telefon çıkış tarihleri baz alınırsa  iPhone  SE 2 , Mart veya Nisan ayında tanıtılabilir.  

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =