ODTÜ’lü Miss Turkey Güzeli,  Beni Bırakma da

2016  Miss   Turkey  International  Güzeli  Çağla Çukurova , Atv’nin yeni dizisi  Beni  Bırakma’da Cansu karakteriyle yer alıyor.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Hafta içi her gün 15:00 te Atv de ekrana gelecek olan  Beni   Bırakma  nın başrollerini Esengül Aypek , Emrah Akduman , Sude Doğar , Özlem Önemli , Berkay Veli ve Çağla Çukurova paylaşıyor. Çekimleri Ankara da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Nilgün Sağyaşar , Ayşe Medran imzasıyla Focus Film üstleniyor. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği okurken katıldığı  Miss   Turkey  yarışmasıyla adını duyuran Çağla Çukurova , yarışma sürecinde sosyal medyada da adından sık sık söz ettirdi.

Miss  Turkey  International Kraliçesi seçilen Çağla Çukurova , daha sonra şaşırtan bir kararla yarışmadan çekildiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Çukurova , “Kendi kararımla  Miss   Turkey  2016 tacını geri vermeyi gerekli gördüm.  Beni  destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Her ne olursa olsun yaptığım her işte ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım. Çok çok çok ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =