Atatürk Havalimanı'nda 350 bin liralık taksi...

 Atatürk   Havalimanı   Taksiciler Kooperatifi  tarafından piyasa değeri  350  bin TL olan lüks arabalar artık havalimanında yolculara  taksi  hizmeti sunacak.

haber7
0

Türkiye nin en önemli sınır kapılarından biri olan  Atatürk Havalimanı  nda  Taksiciler Kooperatifi  bir yeniliğe imza attı. Yüzlerce taksiyle yerli ve yabancı turistlere hizmet veren taksilere , artık  lüks taksiler  de eklendi.

Lüks taksiler havalimanından yolcu taşımaya başladı. Müşterilere daha kaliteli hizmet sunacaklarını belirten  Atatürk Havalimanı   Taksiciler Kooperatifi  Başkanı Fahrettin Can , lüks  taksi  filosunu arttırmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

TÜM DÜNYAYA DUYURACAĞIZ

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Can , Biz bu araçların sayısını 60 a çıkarmayı planlıyoruz. Şu anda talep istediğimiz ve umduğumuzun üzerinde. Bu uygulamayı internet ve televizyon aracığıyla tüm dünyaya duyurmak istiyoruz. İstanbul da  Atatürk Havalimanı  nda olduğu gibi yapımı devam eden üçüncü havalimanında da bu araçlarla hizmet vereceğiz. Filomuzda ayrıca özel tasarlanan 8+1 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =