Denizli de nefes kesen uyuşturucu operasyonu! Böyle alındılar...

 son dakika  haberleri">denizli  de , narkotik polisleri  uyuşturucu  satıcılarına yönelik aksiyon filmlerini aratmayan operasyon düzenledi. Açılmayan çelik kapıları balyoz ve koçbaşlarıyla kıran polis ekipleri  uyuşturucu  satıcılarını kıskıvrak yakaladı.

milliyet
0

var ArticleID = 2588292; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Denizli de  son dakika  haberleri">nefes   son dakika  haberleri">kesen   uyuşturucu  operasyonu!  son dakika  haberleri">Böyle  alındılar...10.01.2018 09:42 | Son Güncelleme: 10.01.2018-9:45 DENİZLİ ,

ÇELİK KAPILAR KIRILDI , UYUŞTURUCULAR BULUNDU

Karşıyaka Mahallesi nde  uyuşturucu  sattığı tespit edilen ve torbacı olarak bilinen kişilere yönelik düzenlenen operasyonda Özel Harekat Polisleri , uyarıya rağmen açılmayan çelik kapıları balyoz ve koçbaşlarıyla kırarak açtı. Drone ile havadan kontrol edilen ve aksiyon filmlerini aratmayan operasyonda kapılar kırıldıktan sonra evlere giren narkotik polisleri ,  uyuşturucu  sattığı tespit edilen kişileri yataklarında kıskıvrak yakalayarak ters kelepçe takıp gözaltına aldı. Polisler ,  uyuşturucu  sattığı tespit edilen kişilerin evlerini didik didik aradı. 

SAKLANAN UYUŞTURUCULARI CAKHO VE ŞAT BULDU

Saklanan uyuşturucuları bulma konusunda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =