ABD den nükleer silah hamlesi! Trump ın elinde...

 Pentagon  tarafından hazırlanan yeni taslak , düşük seviyeli  nükleer  başlıklı  füze  planını devreye sokacak. Buna göre ,  nükleer   silah  kullanımında sınırlar gevşeyecek ve  Rusya  ,  Çin  ve  Kuzey Kore  ye açık mesaj verilecek.

milliyet
0

var ArticleID = 2588279; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »ABD den  nükleer   silah  hamlesi!  Trump  ın elinde...10.01.2018 09:18 | Son Güncelleme: 10.01.2018-9:20  ABD  den  nükleer   silah  hamlesi!  Trump  ın elinde...Pentagon tarafından hazırlanan yeni taslak , düşük seviyeli  nükleer  başlıklı  füze  planını devreye sokacak. Buna göre ,  nükleer   silah  kullanımında sınırlar gevşeyecek ve  Rusya  ,  Çin  ve  Kuzey Kore  ye açık mesaj verilecek.Paylaş Twitle A+ a-

İngiliz Guardian gazetesi ,  Donald Trump  yönetiminin kullanılabilir  nükleer   silah  yapımı üzerine bir askeri programı açıklama hazırlığında olduğunu duyurdu.

Habere göre , Beyaz Saray yönetimi ,  nükleer  silahın kullanımı konusundaki sınırlamaları gevşetmeyi ve daha düşük seviyeli  nükleer  başlıklı  füze  planını devreye sokmayı planlıyor.

Barack Obama ya başkanlığı döneminde  nükleer  silahsızlanma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =