Öldü iddialardan kurtulamadı! Münir Özkul...

Geride bıraktığımız cuma günü hayatını kaybeden oyuncu  Münir   Özkul  hakkında ortaya atılan iddiaya , kızı Güner  Özkul  yanıt verdi.

milliyet
0

Münir Özkul’un rahatsızlığı boyunca sosyal medyada çok sayıda olumsuz haber paylaşılmış ve Özkul’un öldüğüne yönelik iddialar ortaya atılmıştı. Bu defa da sosyal medyada farklı bir konu gündeme getirildi. İddialara göre Ferhan Şensoy , 5 Ocak günü hayatını kaybeden  Münir  Özkul’un 20 yıl boyunca masraflarını karşıladı ve ona Cihangir’den bir de ev aldı. Bu iddialara  Münir  Özkul’un kızı Güner yanıt verdi:

“Babam o evi 70 yaşındayken AKM de düzenlenen jübile gecesinden elde edilen gelirle aldı. O dönem Kemal Sunal ve Müjdat Gezen babama ‘Sen bu parayı harcarsın. Biz bunu bankaya yatırıp üzerine bloke koyduracağız. Ev bulduğunda paranı alırsın demiş. O ev öyle alındı. Babam Ferhan Şensoy un yanında çalışıyordu. Ferhan Abi borçlarına yardım etmiştir mutlaka. Çünkü yufka yürekli bir adam. Ama ev aldığı iddiası asılsız. Babamın tedavi gördüğü hastaneler ücret almadı. Eski eşiyle ailesi yardım etti , ben ve eşim de elimizden geleni yaptık.” ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =