Son dakika... ÇÖKÜŞ! Trump ın kovduğu Bannon, ırkçı site Breitbart ı da bıraktı

 son dakika  haberleri">dakika  haberleri">ABD  liderinin eski başstratejisti  son dakika  haberleri">ırkçı   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  , seçim kampanyasında önemli rol üstlenen göçmen karşıtı haber sitesinin yöneticiliğinden alındı.

milliyet
0

var ArticleID = 2588255; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Son dakika... ÇÖKÜŞ!  Trump  ın  son dakika  haberleri">kovduğu   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  ,  son dakika  haberleri">ırkçı   son dakika  haberleri">site   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Breitbart  ı da bıraktı10.01.2018 08:29 | Son Güncelleme: 10.01.2018-8:31 Son dakika... ÇÖKÜŞ!  Trump  ın  son dakika  haberleri">kovduğu   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  ,  son dakika  haberleri">ırkçı   son dakika  haberleri">site   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Breitbart  ı da bıraktıABD liderinin eski başstratejisti  son dakika  haberleri">ırkçı   son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  , seçim kampanyasında önemli rol üstlenen göçmen karşıtı haber sitesinin yöneticiliğinden alındı.Paylaş Twitle A+ a-

Eski Beyaz Saray Başstratejisti Steve  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  ,  son dakika  haberleri">Donald Trump  ile karşı karşıya gelmesine neden olan açıklaması sonrası son olarak  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Breitbart  haber sitesinin yöneticiliğinden de ayrıldı.

Bannon ,  Trump  ın oğlunun da yer aldığı  son dakika  haberleri">Rusya  konulu bir görüşme için vatan hainliği ifadesini kullanmıştı. Bir kitapta yer alan bu demecinin medyaya yansımasından beş gün sonra ise bu ifadeyi başka bir kişiyi kast ederek kullandığını söylemişti.

Steve  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Bannon  ,  Trump  ın başdanışmanlığı görevinden önce yabancı düşmanlığı ve cinsiyetçilik eleştirilerinin odağındaki bir haber kuruluşu olan  son dakika  haberleri">dakika  haberleri">Breitbart  ın yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütüyordu.

Bannon ,  Trump  ın 2016 Kasım ayındaki seçimin ardından birlikte çalışacağı kadroları oluştururken ilk belirlediği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =