Eşkıya kızlardan okulda dayak! Demir çubuklarla...

 İzmir  Seyit Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 20 kız öğrenci , 2 kız öğrenciyi  Demir   çubuklarla  bayıltana kadar dövdü. B.G , daha önce de ölümle tehdit edildiğini söyledi.

haber7
0

İzmir Bornova da eğitim veren Seyit Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nde akıl almaz bir şiddet yaşandı. 2 kız öğrenci , 20 kız öğrenci tarafından öldüresiye dövüldü. Saçları çekilen , kollarından ısırılan 2 kız , başlarına  Demir  sopalarla vurulup bayıltılana kadar darp edildi. Ambulansla kaldırıldıkları Ege Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi nde gözlerini açan C.D. ve B.G , kendilerine saldıran öğrencilerden şikayetçi oldu.

SAÇIMI ÇEKİP ISIRDILAR

B.G , "Okulda başarım iyi. Bu nedenle beni sevmiyorlar. Aramızdaki sorunu çözmek için yanlarına gittik. Neden böyle yapıyorsunuz dediğimde saldırdılar. Biri saçımı çekiyor , biri kolumu ısırıyor , diğeri başıma  Demir  çubukla vuruyordu. Beni defalarca ölümle tehdit ettiler. Kafamız güzelken seni öldüreceğiz dediler. Beden eğitimi öğretmenine durumu söylemiştim" dedi. C.D. ise , "Kafama tuvalette bulunan  Demir  boruyla vurdular. B.G. ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =