Ölümümü seyrettiler

Sıkıntılı günler yaşayan Gülben Ergen , “Haklının yanında Hak var , haksızınkinde şeytan.  Ölümümü   seyrettiler  ama ölmediğimi gördüler” dedi.

milliyet
0

Gülben Ergen , Seda Sayan’ın programına konuk oldu. Şarkıcı , son dönemde yaşadığı sıkıntılarla ilgili , “Haklının yanında Hak var , haksızın yanında şeytan. Ben o yüzden sustum. Susarak konuştum.  Ölümümü   seyrettiler  ama ölmediğimi gördüler. Bir ringde dokuz kişiyle savaşamazsın. O kadar çok yerden saldırı geliyordu ki... Sağlıklı bir sessizlik ortamı oluştuğunda , benim de iki çift sözüm olur elbet” şeklinde konuştu. 

Bu sınavdan güçlenerek çıktığını anlatan Ergen , “Şimdi sözüm bu... Hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. Tabii yol arkadaşlarımı bundan böyle çok daha dikkatli seçerek” dedi. Eski eşi Mustafa Erdoğan’ın “Çocuklarımın annesine teşekkür ederim” açıklaması hatırlatılan şarkıcı , “Bu sıkıntılı günlerimde en kıymetli dostluğu , çocuklarımın babasından gördüm. Biz anne-baba olarak ölünceye kadar birbirimizin yanında olacağız” diye konuştu. 

googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =