Zeki Müren in pilot aşkına gönderme

Cem Yılmaz , yeni filmi “Arif v 216”da  Zeki  Müren’in aşk hayatıyla ilgili bir detaya da yer verdi. Ünlü komedyen , esprili bir sahneyle sanatçının  pilot   aşkına   gönderme  yaptı.

hurriyet
0

Vizyona girdiği ilk 3 günde 1 milyon 331 bin 691 kişinin izlediği “Arif v 216” , her detayıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Cem Yılmaz’ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı filmin en dikkat çekici sahnelerinden biri de  Zeki  Müren’in uçakta göründüğü anlar. Filmin ikinci yarısında yer alan o sahnede Müren’in  pilot   aşkına   gönderme  yapılıyor. Çağlar Çorumlu’nun canlandırdığı  Zeki   Müren  , kendi uçağını kullanması için Arif’e (Cem Yılmaz) veriyor. Arif “Peki pilot?  pilot  kim olacak?” diye sorunca duygusallaşan  Müren  , “Ah  pilot  pilot” diyerek iç çekiyor.

SEVENLER KANATLIDIR

1996 yılında vefat eden  Zeki   Müren  , ölümünden önce Aziz Üstel’e verdiği bir röportajda geçmişte bir üsteğmen pilotla aşk yaşadığını açıklamıştı. Müren’in  pilot  sevgilisi evliydi ve iki çocuk sahibiydi. Sanatçının “Hayat Bazen Tatlıdır , Sevenler Kanatlıdır” şarkısını da  pilot  aşkı için bestelediği söyleniyor.  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =