İsrail den bomba açıklama! İran da...

İsrail istihbarat servisi  son dakika  haberleri">mossad  Başkanı Yossi Cohen , İsrail in  son dakika  haberleri">İran  da "kulağı ve gözü" olduğunu söyledi.

milliyet
0

var ArticleID = 2588009; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »İsrail den  son dakika  haberleri">bomba  açıklama!  son dakika  haberleri">İran  da...09.01.2018 19:18 | Son Güncelleme: 09.01.2018-19:22 AAİsrail den  son dakika  haberleri">bomba  açıklama!  son dakika  haberleri">İran  da...İsrail istihbarat servisi  son dakika  haberleri">mossad  Başkanı Yossi Cohen , İsrail in  son dakika  haberleri">İran  da "kulağı ve gözü" olduğunu söyledi.Paylaş Twitle A+ a-

İsrail in Haaretz gazetesinde yer alan habere göre , Cohen bir  etkinlikte yaptığı konuşmada ,  son dakika  haberleri">İran  daki son protestolarla ilgili  değerlendirmelerde bulundu.
 
"İsrail in ,  son dakika  haberleri">İran  da gözü , kulağı ve daha başka şeyleri var."  ifadelerini kullanan Yossi , ülkedeki son protestoların  son dakika  haberleri">İran  Cumhurbaşkanı Hasan  Ruhani nin halkın ekonomik beklentilerini karşılayamamasından kaynaklandığını  savundu.

İran da bir devrim olduğunu görmek istediğini ancak beklentileri makul  tutmak gerektiğini ifade eden Cohen , ekonomik koşulların insanları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =