Eskişehir de Zeki Müren konseri

 Eskişehir  de düzenlenen konserde Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan ,  Zeki   Müren  in şarkılarını seslendirdi.

milliyet
0

Limak Filarmoni Orkestrası  Zeki   Müren  konserlerinin 7 nci durağı  Eskişehir  oldu. Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi ndeki  konseri  , aralarında Vali Özdemir Çakacak ,  Eskişehir  Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen , Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir in de bulunduğu çok sayıda davetli izledi.

Konserde ünlü tenor , aynı zamanda Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olan Murat Karahan , şef Oğuzhan Kavruk yönetimindeki Limak Filarmoni orkestrası eşliğinde  Zeki   Müren  in aralarında , Şimdi uzaklardasın , Elbet bir gün buluşacağız ve Yaralı Gönül ün de bulunduğu 20 ye yakın şarkısını seslendirdi. Karahan ın söylediği  Zeki   Müren  şarkılarına konuklar da eşlik etti.

Devlet , Opera ve Balesi Genel Müdürü Murat Karahan , konser öncesi gazetecilere açıklama yaptı. 12 Ocak ta Trabzon da olacaklarını belirten Karahan , "Gittiğimiz bütün şehirlerde salonlar hırca hınç dolu , izleyicilerden , dinleyicilerden çok büyük bir ilgi var. Zaten hep ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =