Denayer'den Fatih Terim'e övgü

Galatasaray'ın savunma oyuncularından  Jason Denayer  , takımının kamp yaptığı Antalya'nın Belek beldesinde bulunan tesislerde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

haber7
0

Kampın kendileri için iyi geçtiğini söyleyen  Denayer  , "Şu an kamp çok iyi geçiyor. Kondisyon kazanıyoruz , kendimizi toparlamamız için iyi oldu" dedi.

"HENÜZ KULÜPLE BİR GÖRÜŞMEM OLMADI" Galatasaray ile arasında bulunan kiralık sözleşmesinin sezon sonunda sona ereceğinin hatırlatılması üzerine  Denayer  , "Henüz bir görüşmemiz olmadı , bunun için çok erken. Gelecek ile ilgili sadece performansımı artırmaya çalışıyorum. Elimden gelenin en iyisini yaparak , takıma yardımcı olmaya gayret ediyorum" diye konuştu."TERİM İN GELİŞİNİN ARDINDAN DAHA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİYORUZ" Fatih  Terim  in takıma kısa sürede önemli bir katkı yaptığını vurgulayan Belçikalı oyuncu , "Terim in gelişinin ardından çok şey değişti , takım içerisinde oyuncular arasındaki bağlar kuvvetlendi. Daha keyifli vakit geçiriyoruz" ifadelerini kullandı. Hakan Balta nın takıma dönüşünün ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =