Ece Çeşmioğlu nın yeni projesi belli oldu

Oyuncu  Ece   Çeşmioğlu  , yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak olan ‘Yuvamdaki Düşman’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

milliyet
0

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin üstlendiği , senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı , yönetmen koltuğuna Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman da;  Ece   Çeşmioğlu  , kaybettiklerini kazanmak için Çifthanlı Ailesi ne bakıcı olarak giren Ceren karakterine hayat veriyor.

Ece Çeşmioğlu’nun canlandırdığı Ceren karakteri , şeytani zekasıyla attığı her adımda izleyicilerin tüylerini ürpertecek. Huzur dolu bir ev içinde tatlı gülümsemesiyle herkesin sevgisini kazanmayı başaran genç bir kadının , içinde gizlice büyüttüğü fırtınayla etrafında yaratacağı yıkıcı hasara izleyiciler şahit olacak. Bugüne kadar kendi çabasıyla kazandıklarının kasıtlı olarak elinden alındığına kendini inandırmış olan Ceren , kaybettiklerini geri kazanmak için gözlerini tamamen karartacak.

Başrollerinde Nebahat Çehre ,  Ece   Çeşmioğlu  , Pamir Pekin , Aslı Tandoğan’ın yer aldığı Yuvamdaki Düşman’un kadrosunda ayrıca Pelin Öztekin , Hakan Dinçkol , Rıza Akın , Doğaç Yıldız , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =