İstanbul da sahte içki üreten şebekeye baskın!

İstanbul’da ,  Son Dakika  haberleri">sahte   Son Dakika  haberleri">içki  üretildiği belirlenen bir depoya yapılan baskında ,  litrelerce  Son Dakika  haberleri">sahte   Son Dakika  haberleri">içki  ile binlerce boş  Son Dakika  haberleri">içki  şişesi ele geçirildi.  Boş şişelerin çöpten toplanmış şişeler olduğu tespit edildi.

milliyet
0

var ArticleID = 2587951; Milliyet.com.tr »Dünya »Haber »Polonya da kabine değişikliği09.01.2018 16:49 | Son Güncelleme: 09.01.2018-16:51 AAPolonya da kabine değişikliğiPolonya nın yeni Başbakanı Mateusz Morawiecki , kabine değişikliğine giderek bazı bakanlıklara atama yaptı.Paylaş Twitle A+ a-

Kabine değişikliğine giderek bazı bakanlıklara atama yapan Polonya nın yeni Başbakanı Mateusz Morawiecki , Dışişleri Bakanlığına geçen yıl bakan yardımcısı olan Jacek Czaputowicz i ve Savunma Bakanlığına ise Mariusz Blaszczak ı atadı.

Morawiecki , Başbakanlık görevinin yanı sıra sürdürdüğü Kalkınma  Bakanlığı görevini Teresa Czerwinska ya , Maliye Bakanlığı görevini ise Jerzy  Kwiecinski ye devretti.

İçişleri Bakanlığına Joachim Brudzinski , Sağlık Bakanlığına Lukasz  Szumowski ve Çevre Bakanlığına Henryk Kowalczyk atandı. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =