Dünya devinden Türkiye açıklaması!

 UBER  şoförlerinin yaptığı protestosu sonrası Türkiye lisansının iptal edildiği iddiasına  UBER  Türkiye’den açıklama geldi.

haber7
0

Dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye de de faaliyet gösteren seyahat uygulaması UBER sürücüleri , ruhsatlarının iptal edilerek araçlarının bağlandığı iddiasıyla protesto için Yenikapı da bir araya gelmişti.

Uber sürücülerinin kesilen cezaları protesto etmesinin ardından  UBER  in  Türkiye  lisansının iptal edildiği iddia edilmişti.  UBER   Türkiye  den yapılan açıklamada ise hizmetlerin çalışmaya devam ettiği belirtildi.

Uber tarafından kamuoyuna yapılan açıklama şöyle;

"Söz konusu uygulama ,  UBER  in  Türkiye  deki faaliyetini etkilememekte olup uberXL ve taksi ürünlerimiz aynı şekilde çalışmaya devam etmektedir.  UBER  olarak ,  Türkiye  ye sonuna kadar bağlıyız. Ek gelir kazanmak için  UBER  platformunu kullanan 5.000 den fazla sürücü iş ortağımızı bu süreçte desteklemeye devam edeceğiz.  Türkiye  ye ekonomik katma değer ve teknolojik inovasyon sağlayabilmek için bakanlık ve belediyeler ile iş birliği içerisinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =