Doğduğu topraklarda şiirleri yankılanacak!

 cinas  dalının en iyi isimlerinden olarak anılan Radyo-Tv programcısı , ünlü yazar  Mehmet Ercan  , Mardin ili ve üç ilçesinde gerçekleştireceği şiir dinletisine hazırlanıyor.

haber7
0

Kelimeleri Dansa Kaldıran Adam olarak bilinen ,  Radyo  7 ve TRT FM’in başarılı programcısı yazar Mehmet Ercan;  2018 yılının ilk ayına bir şiir albümü , yeni bir kitap ve doğdu ilçe olan Kızıltepe ile birlikte Mardin merkez ve üç ilçesinde ,  şiirleri  ve türkülerden oluşan bir içerikle sahne alacak.

Mardin Valiliği ve Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin davetlisi olarak  16/20 ocak tarihlerinde sahne alacak olan Mehmet Ercan’ın denemelerden oluşan beşinci kitabı ise Şubat ayının ilk haftasında okuyucusuyla buluşacak.

2018 yılına bir de şiir albümüyle giren Ercan , kendisine ait 5 şiirinden oluşan albümü ve klibi Ocak ayı sonunda dinleyicisiyle buluşturmanın hazırlığı içerisinde.

Türkiye’nin birçok ili ve Avrupa ülkelerinde orkestrasıyla birlikte sahne alan  Mehmet Ercan  , Mardin ve üç ilçesinde ,  Doğduğu   topraklarda  sahneye çıkacak olmanın duygusuna ilişkin şunları paylaştı:

“Mardin’in tarihi , coğrafik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =