Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus a bomba özellik!
Etiketler:

Samsung un amiral gemisi akıllı telefonları  Galaxy  S8+ ve  Galaxy  S9  Plus  a Android 8.0 Oreo güncellemesi ile tescilli ses standardı Dolby Atmos desteği geldi.

hurriyet
0

Dolby Laboratories tarafından yaratılan tescilli ses standardı Dolby Atmos , Samsung S8 ve Samsung S8  Plus  a geldi. Kısa süre önce yayınlanan Android 8.0 Oreo nun son beta sürümü ile beraber gelen  özellik  , telefonların ses kalitesini daha da iyileştirdi.

Reddit kullanıcıları tarafından keşfedilen bu yeni  özellik  sadece Qualcomm Snapdragon 835 li cihazlarda kullanılabilecek. Samsung un Exynos 8895 çipsetli uluslararası modellerinde ise bu  özellik  kullanılamayacak. Samsung  Galaxy  S8 ve S8  Plus  için Android 8.0 Oreo nun son sürümü Şubat ayında dağıtılacak. 

};var wa = document.createElementwa.async = 1;wa.src = url;var s = document.getElementsByTagName}).player-inline{display:inline-block;padding-bottom:56.25%;position:relative;width:100%;z-index:5;}.player-box {height: 100%;left: 0;position: absolute;top: 0;width: 100%;}quarkPlayer = new QuarkPlayer

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =