iOS 11.2.2 güncellemesi yayınlandı! Peki ne değişiyor

 iOS  11.2.2  güncellemesi  iPhone , iPad ve bir dizi iPod sürümleri için yayınlandı.  Peki  yeni  iOS   güncellemesi  beraberinde ne getiriyor? İşte  iOS  11.2.2 güncellemesinin cihazlara kazandırdığı yenilikler... Mutlaka indirin!

hurriyet
0

Apple sessiz sedasız dün akşam  iOS  11.2.2 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Apple cihazlarında bir dizi değişiklik oldu. Apple’ın iPhone 5s ve sonraki iPhone modelleri , iPad Air ve sonraki iPad modelleriyle birlikte 6. nesil iPod Touch için çıkarttığı yeni güncellemeyle sürümüm altyapı problemlerinin çözülmesi hedefleniyor.

Hata düzeltmeleri , güvenlik ve performans iyileştirmeleri sunan yeni  iOS  sürümü 65 MB boyutunda. Herhangi bir sürüm notunun paylaşmayan Apple , güncellemenin bütün kullanıcıların kurmasını tavsiye ediyor.

Güncellemeyi cihazınıza indirmek içinse Ayarlar>Genel>Yazılım  güncellemesi  sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak iTunes üzerinden de güncellemeyi yapabilirsiniz.

};var wa = document.createElementwa.async = 1;wa.src = url;var s = document.getElementsByTagName}).player-inline{display:inline-block;padding-bottom:56.25%;position:relative;width:100%;z-index:5;}.player-box {height: 100%;left: 0;position: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =