Domuz bağıyla bağlanıp, tuvalete terk edildiği yalan çıktı

 son dakika  haberleri">konya  da yol kenarındaki tuvalette tanımadığı kişiler tarafından saldırıya uğrayıp iple  son dakika  haberleri">Domuz  bağı yöntemiyle bağlandığını ileri süren Muhammet Coşkun un ,  yalan  söylediği ortaya çıktı.

milliyet
0

var ArticleID = 2587024; Milliyet.com.tr »Gündem »Haber »Domuz  son dakika  haberleri">bağıyla   son dakika  haberleri">bağlanıp  ,  tuvalete   terk   son dakika  haberleri">edildiği   yalan  çıktı08.01.2018 11:18 | Son Güncelleme: 08.01.2018-11:20  son dakika  haberleri">konya  ,

ÇOCUKLAR İTİRAF ETTİ

Olayla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliği ekipleri , karayolu üzerindeki trafik kameralarını inceledi. Polis , Muhammet Coşkun un Konya’dan değil , Derbent ilçesinden motosikletle geldiğini tespit etti. Bunun üzerine polis , hastaneden taburcu olan Muhammet Coşkun un yeniden ifadesine başvurdu. Coşkun un çelişkili ifadeler vermesi üzerine polis , bu kez de onu iple bağlı olarak bulduklarını ileri sürülen çocukların ifadelerini yeniden aldı. Y.B. ve K.S. , bu kez ifadelerinde Muhammet Coşkun u mahallelerinden tanıdıklarını , yardıma ihtiyacı olduğunu söyleyip , onun yönlendirmesi üzerine kendisini iple bağlayıp , polise haber verdiklerini anlattı.  

DENETİM ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =