Sokağa çıkmak yasak! Dev operasyon başlıyor...

 Bitlis  ve Şırnak'ta bazı bölgelerde terör örgütüne yapılacak  operasyon  nedeniyle  Sokağa  çıkma yasağı ilan edildiği açıklandı.

haber7
0

Terör örgütünün kış üstlenmesine darba vurmak için Bitlis ev  Şırnak  ta büyük opersayon başladı. İki zkentet bazı bölgelerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Bitlis il merkezindeki bazı bölgelerde  Sokağa  çıkma yasağı ilan edildi.  Bitlis Valiliği nden yapılan açıklamada ,  Bitlis  merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan Çeltikli , Aşağıbalcılar , Yukarıbalcılar , Karakuş , Kalupat , Ilıcak , Oğulcak , Başmaklı , Üçevler , Doğruyol , Dereağzı , Aşağıyuvacık ve Kavakdibi köyleri ile mezraları ve mahallelerinde bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanmaları , halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi gereğince 8 Ocak 2018 Pazartesi günü saat 09.00’dan itibaren (ilgili köy ve mezralarda hayatının normal akışının devam etmesi , öğrenim görmekte olan öğrencilerin eğitim ve öğretim hakkının kısıtlanmaması amacıyla , 16.00-07.00 saatleri arasında geçerli olmak üzere) ikinci bir emre kadar  Sokağa  çıkma yasağı ilan edildiği belirtildi.

CUDİ , GABAR DAĞI İLE BETLER-DERELER BÖLGESİ

Şırnak Valiliği , Cudi ve Gabar Dağı ile Bestler-Dereler bölgesindeki bazı bölgelerde Geçici Özel Güvenlik Bölgesi ilan edildiğini duyurdu. Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada , terörle mücadele kapsamında yürütülecek ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =