Van Persie övgüsü! 'Takıma ciddi katkı sağlar'

Fenerbahçe'de Dick Advocaat'ın yardımcısı olarak görev alan  Cor Pot  , Feyenoord'un Robin  Van  Persie'yi transfer etmesi durumunda önemli bir iş başaracağını söyledi.

haber7
0

Fenerbahçe de kadro dışı kalan Robin  Van  Persie için  Feyenoord  a transfer olacağı iddiaları gün geçtikçe artarken , Dick Advocaat ın Fenerbahçe de yardımcısı olarak çalışan Cor Pot tan destek geldi.

Cor Pot ,  Robin van Persie  nin  Feyenoord  a  katkı  sağlayabilecek bir oyuncu olduğunu kaydederken , "Fit durumdaki bir  Van   Persie  ,  Feyenoord  için inanılmaz bir değer olacaktır.  Feyenoord  da goller atacaktır ve bu da  Takıma   ciddi  bir  katkı  demek olur. Robin gerçek bir profesyonel ve eğer fiziksel olarak iyi duruma gelirse , diğer oyuncularla da arasında güzel bir iletişim oluşur" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe de Antalya kampına götürülmeyen ve bu sezon sadece 4 maçta 199 dakika forma giyen 34 yaşındaki oyuncunun kısa süre içinde takımdan ayrılması bekleniyor.  Fenerbahçe  nin sözleşmesini feshetmeye hazırlandığı  Van   Persie  nin peşinde ,  Dick Advocaat  ın teknik direktörlüğüne başladığı Sparta Rotterdam ın da yer aldığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =