Müslüm Gürses'in hayatını anlatan film çekiliyor

Müslüm Gürses'in hayat hikayesi beyazperdeye aktarılıyor. 'Müslüm' adı verilen filmin Ekim ayında Türkiye ve dünyada gösterime girmesi öngörülüyor.

haber7
0

Müslüm Gürses in hayatı  Müslüm  filmi ile seyirciyle buluşacak. Sanatçının doğduğu Şanlıurfa , Halfeti den başlayan filmin çekimleri Adana da devam ediyor. Ayla   filminin yapımcısı Mustafa Uslu ve yapımcı Nuri Yıldırım tarafından gerçekleştiren projenin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi yazarken yönetmen koltuğunda KETCHE (Hakan Kırvavaç) oturuyor. 

MÜSLÜM GÜRSES ROLÜNÜ TİMUÇİN ESEN OYNAYACAK

Filmde  Müslüm  Gürses e Timuçin Esen oynuyor. Sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur un danışmanlığında Gürses in gerçek hayat hikayesini aktarmayı amaçlayan filmde Timuçin Esen , Zerrin Tekindor , Ayça Bingöl , Erkan Can , Turgut Tunçalp , Taner Ölmez , Güven Kıraç , Erkan Avcı , Goncagül Sunar , Şahin Kendirci , Erkan Kolçak Köstengil , Caner Kurtaran ve Teoman rol alıyor. 

FİLMİN TANITIMI İÇİN BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 Müslüm  filminin tanıtımı için bugün basın toplantısı düzenlendi. Filmden ilk görüntülerin paylaşıldığı tanıtım toplantısına , Yapımcılar Uslu ve Yıldırım , senaristler Günday ve Özçiftçi ile birlikte Muhterem Nur da katıldı.

Filmin yapımcılarından Mustafa Uslu Gürses in hayat hikayesini hep merak ettiğini belirterek , "Bu projenin içinde olmaktan çok büyük şeref duyuyorum. Çocukluğumuzdan ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =