Eski eşi ve oğlu YPG'nin elinde

Karaman'da  Ramazan Bozkurt  ,  Eski   eşi  Hülya Tuba Olgun'un yanına aldığı  oğlu  Yiğit Alp ile 2 yıl önce Suriye'ye gidip , DEAŞ'a katıldığını ve YPG'nin  elinde  tutsak olduğunu söyledi.

haber7
0

Eski eşiyle oğlunun ,  YPG  nin elinden kurtarılmasını isteyen Bozkurt , Devletten istediğim , oğlumun kurtarılıp , bana teslim edilmesi.  Eski  eşimin cezası varsa cezasını çekip , normal hayatlarına geri dönmesidir dedi. Ramazan Bozkurt (29) , 2008 yılında , Muğla nın Dalaman ilçesinde çalıştığı sırada Hülya Tuba Olgun (28) ile tanışıp , evlendi. Evliliğin ardından memleketleri  Karaman  a dönen çiftin 2009 yılında oğulları Mehmet Emin , 2014 yılında da Yiğit Alp dünyaya geldi. Bozkurt çifti , 2014 yılında tekrar Dalaman da yaşamaya karar verdi.  Ramazan Bozkurt  , Dalaman a gittiklerinde iş bulamayınca bir süre sonra ekonomik sıkıntılar nedeniyle  Karaman  a döndü. 

Hülya Tuba Olgun un 2015 yılında görüşlerinin değişmeye başladığını , İslami örgütlerden bahsettiğini ve fikir ayrılığı nedeniyle boşanmaya karar verdiklerini anlatan Bozkurt , şöyle konuştu: Mutlu bir aileydik; ancak Dalaman da iş aramama rağmen bulamadım. Ekonomik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =