Ozan Tufan ve Alper Potuk kaçamadı!

Fenerbahçeli futbolcular  Alper   Potuk  ile  Ozan   Tufan  ın çapkınlık macerası , patlayan flaşlar yüzünden yarım kaldı. Yanındaki esmer güzeli aracından indiren.  Potuk  , takım arkadaşını da yarı yolda bıraktı.

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Oyuncu Tuvana Türkay dan ayrılan  Alper   Potuk  un aşk acısı kısa sürdü. Ünlü futbolcu , önceki akşam takım arkadaşı  Ozan   Tufan  ile çapkınlık turuna çıktı.

Vatan Gazetesi nde yer alan habere göre; Karaköy de bir kulüpten yanında iki güzelle ayrılan  Potuk  ve  Tufan  , patlayan flaşlar karşısında panikledi.  Tufan  bindiği takside başını öne eğdi , görüntü vermemeye çalıştı. 200 metre ileride taksiden inerek  Potuk  un aracına bindi.

İki güzelle Nişantaşı nda başka bir mekanın yolunu tutan futbolcular , karşılarında yine muhabirleri görünce şoke oldu.  Ozan   Tufan  koşarak kulübün içine girince , kız arkadaşı "Ozan beni bekle , çekmeyin ya" diye arkasından bağırdı.  Alper   Potuk  ise olanı biteni VIP aracının içinden izledi. Yüzünü gizleyen  Potuk  , kız arkadaşını aracından indirdikten sonra gözlerden kayboldu.

Alper  Potuk  un acından indirdiği esmer güzel , eski aşkı Tuvana Türkay a benzetildi.

googletag.cmd.push });

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =