İzledikleri diziden etkilenen 2 kız intihar etti!

Karaman'da 12 yaşındaki 2  kız  öğrenci yurtta kalan kızların hayatını anlatan televizyon dizisinden etkilenip intihara teşebbüs etti.

haber7
0

Karaman da bir ortaokulda eğitim gören 12 yaşındaki  kız  öğrenciler A.D. ve C.N.D. , sınıfta çok sayıda ilaç içerek intihara kalkıştı. Tedavilerinin ardından taburcu edilen öğrencilerin , bir yurtta kalan öğrencilerin hayatını anlatan televizyon dizisinden etkilenip intihara kalkıştığı iddia edildi. Kentteki bir ortaokulda dün , 7 nci sınıf öğrencileri A.D. ve C.N.D. , iddiaya göre , evlerinden getirdikleri ilaçları sınıfta yutarak intihara kalkıştı. Durumu fark eden öğretmenler , kendi araçlarıyla iki kız öğrenciyi  Karaman  Devlet Hastanesi ne götürdü. Mideleri yıkanan öğrenciler , tedavilerinin ardından taburcu oldu.

 

 

DİZİDEN ETKİLENMİŞLER İl Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili inceleme başlattı. Müdürlük yetkilileri , öğrencilerin , bir yurtta kalan kızların hayatını anlatan televizyon dizisinden etkilenmeleri sonucu intihara kalkıştıklarının anlaşıldığını söyledi. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =