Afyon’daki vahşette şoke eden ayrıntı!

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde bir şahsın samanlıkta zincirle bağlanarak yakılmasına ilişkin 2 kişi gözaltına alındı.

milliyet
0

İHA

Şuhut ilçesine bağlı Mahmut Köy’de dün yaşanan dehşet verici olayda Ali Çaputçu

“CESET RÜKU ALMIŞ ŞEKİLDE ÖYLECE DURUYORDU”

Olayla ilgili bilgisine başvurulan Mahmut Köyü Muhtarı Hidayet Yalçın ise olayın duyduklarında büyük bir şok ve şaşkınlık yaşadıklarını dile getirdi. Kendisinin Çaputçu’nun cesedini beton kolona zincirle bağlı halde rüku vaziyette gördüğünü dile getiren Yalçın şunları söyledi:

“Köyümüz Şuhut ve  Afyon  genelinde örnek bir köydür bunu herkes bilir. Sabah namazından geldim kahvaltı yaptım kahvaltı ortasında bir telefon geldi ‘Ali Çaputçu duman içinde kalmış samanlık yanıyormuş bir yetiş’ dedi. Apar topar komşunun evine gittim. Etraf kalabalıkta itfaiye oradaydı. İtfaiye müdahale ediyordu fakat içeri giremedik. Savcı bey içeri girdi. Bende kapıdan girdim 1 metre şöyle ilerledim baktım , ceset rüku almış şekilde öylece duruyordu. Yani kendimi dışarı zor attım , böyle bir şeyin olması bizler için utan verici bir şey.”

“İÇERİ GİRDİĞİMDE MAKTUL ZİNCİRLE BAĞLIYDI”

Ölen şahsın çok bir insan olduğunu ve çevresi tarafından da sevilip sayılan biri olduğunu kaydeden Muhtar Yalçın , “Ölen şahıs bizlere tam örnek olacak birisiydi. Herkesin ‘şu benim evladım olsun’ diyecek kadar dürüst bir insandı. Şu anda olayla ilgili eşi ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =