250 milyon $’lık tekno yatırım

Akbank , yüksek teknoloji operasyon merkezi ve sosyal  tesislerinin yer alacağı  250   milyon  dolarlık yatırımla hayata geçireceği “Akbank Veri ve Yaşam Merkezi”nin temelini attı.

milliyet
0

KÜLTÜR SANAT SERVİSİ

Demirören İstiklal’de devam eden Milliyet Sanat Kitap Günleri hem kitapla hem de sanatla okurları bir araya getirmeye devam ediyor. 10 Aralık Pazar gününe dek sürecek Milliyet Sanat Kitap Günleri’nin altıncı gününde gençler kadar Milliyet Sanat dergisini uzun yıllardır takip eden okurları da etkinliği takip etti.

Eski bir basın emekçisi olan Erol İşisağ bir dönem gazetecilik ve avukatlık yapmış , hatta ilk kez imzalı bir haber fotoğrafı Milliyet gazetesinde çıkmış bir isim.

Milliyet Sanat Kitap Günleri’nde Milliyet Sanat standında tanıştığımız İşisağ , “Milliyet gazetesinden ve Milliyet Sanat dergisinin kurulduğu yıllarda görev yapan isimlerle tanışıklığım var ve yıllarca hep takip ettim dergiyi. Böyle markalaşmış bir derginin bu gibi etkinliklere vesile olması çok önemli. Benim gençlik yıllarımda Milliyet Sanat dergisi gazetenin bir eki gibi çıkardı ve şimdi sergide onları görünce arşivin ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha anladım. Milliyet Sanat’ın kültür sanatın geniş kitlelere yayılmasında ciddi katkıları olduğunu düşünüyorum” dedi.

Spor eğitmeni Sercan Şıpka ise sık sık kitap şenliklerini/günlerini takip eden bir isim. “Milliyet Sanat Kitap Günleri de gelecek yıllarda ziyaret listemde olacak” diyen Şıpka sözlerine şunları ekledi: “İstanbul’un kalbinde sergi ve  kitap ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =