Skandal büyüyor! Bebeklerin defin işlemleri mercek altında

Adana da bazı kadıların Adana Meydan Doğumevi Hastanesi nde dünyaya getirdikleri  Bebeklerin  kendilerine "öldü" denilerek başkalarına satıldığını iddia etmesi üzerine Adana Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Dünyaya getird

milliyet
0

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Adana Meydan Doğumevi Hastanesi nde dünyaya getirdikleri  Bebeklerin  kendilerine öldü denilerek başkalarına satıldığını iddia eden anneler hastane önünde yaptıkları basın açıklamasında çocuklarının bulunmasını istedi. Henüz 17 yaşındayken anne olan ancak bebeğinin çalındığını öne süren Zeynep Çağlardere , "Oğlum , adını ne koydularsa gel , ne olur gel" diye ağıt yaktı.  
  Bir televizyon programına katılan bir grup kadının 1980 ve 1990 yıllarında Adana Meydan Doğumevi Hastanesi nde dünyaya getirdikleri  Bebeklerin  , kendilerine öldü denilerek daha sonra satıldığını iddia etmesi üzerine Adana Cumhuriyet Başsvcılığı soruşturma başlattı.
  O yıllarda doğum yapan ve bebeklerinin öldü denilerek kendilerine verilmediğini öne süren Melek Akar , Zeynep Çağlardere , Amber Özdemir ve İkram Başkale hastaneye gelerek basın açıklaması yaptı.
  Amber Özdemir , ikizlerinin bir tanesinin kendisine ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =